Reklama

prezentacja

Istnieje możliwość zamieszczenia reklamy planszowej na stronie BTK, jak również reklamy filmowej emitowanej w lokalnym kanale telewizyjnym.

Telewizja nasza jest odbierana przez ponad 90 % mieszkańców powiatu białogardzkiego. Wpływy z reklam stanowią główne źródło utrzymania lokalnego programu informacyjnego "Panorama Białogardzka".

W celu zamówienia reklamy lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panią Bożeną Wiśniewską tel. 502 050 090 e-mail: reklamy@btk.net.pl.

Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa poprzez Białogardzką Telewizję Kablową oferuje Państwu propozycję produkcji i emisji reklam filmowych, planszowych, filmów – audycji promocyjnych, ogłoszeń drobnych (sprzedam – kupię – zamienię, życzenia itp.), komunikatów, ogłoszeń o przetargach.

Emisję reklam (ogłoszeń) proponujemy w dwóch programach naszej telewizji:

  1. Programie lokalnym "Panorama Białogardzka" ukazującym się 4 razy dziennie, gdzie jest możliwość umieszczenia reklamy przed i po programie.
    Koszt emisji kształtuje się od 200,00 do 1.000,00 zł netto.
  2. Programie reklamowo - ogłoszeniowym emitowanym przez 24 godz. na dobę.
    Koszt emisji planszy wynosi od 30,00 do 115,00 netto.

Istnieje również możliwość umieszczenia ogłoszenia i komunikatu w programie teletekstu.


Białogardzka Telewizja Kablowa istnieje od ponad 23 lat. Jesteśmy na terenie naszego powiatu jednym z najnowocześniejszych mediów, umożliwiających dostęp do sieci telewizji naziemnej cyfrowej i cyfrowej kablowej. Do sieci Białogardzkiej Telewizji Kablowej dostęp posiada 90 % mieszkańców Białogardu, mieszkańcy Karlina, Stanomina oraz Pękanina. W 2014 roku zostało objęte naszą siecią miasto Tychowo.

Reklama w telewizji jest doskonałą formą promowania firm i przedsiębiorców w mediach, dociera bezpośrednio do ludzi. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Dla firm, które po raz pierwszy reklamują się w naszej telewizji przewidujemy rabaty.


Source URL: https://btk.bsmbialogard.pl/strona/607-reklama